Chcesz mieć zdrowe plecy? Przyjdź na spotkanie

Fundacja Trzy Kroki po raz kolejny proponuje ursynowskim seniorom pożyteczną formę rekreacji i spędzania wolnego czasu. Zaprasza dojrzałych mieszkańców na bezpłatne zajęcia „Relaks, zdrowe plecy”. Zapisy już  we wtorek 15 marca na pierwszych ćwiczeniach.

Zajęcia są przeznaczone dla mieszkańców Ursynowa, szczególnie po 55. roku życia, o różnej płci i sprawności fizycznej, należących do różnych grup społecznych, w tym dla osób nieaktywnych ruchowo, mających problemy z utrzymaniem właściwej wagi.

Jak poprawić formę, podnieść kondycję, poczuć się lepiej, młodziej – wystarczy przyjść na pierwsze zajęcia, we wtorek, 15 marca. Zapisy będą dokonywane właśnie na nich.

W ofercie ciekawy program zajęć relaksacyjnych, pilates i zdrowe plecy. To zajęcia prowadzone przy ciekawej muzyce. Instruktorka bardzo starannie pokazuje i koryguje wykonywanie ćwiczeń. Zajęcia będą odbywały się w  Domu Kultury Stokłosy, ul. Lachmana 5.

Prosimy o przybycie 15 marca na wybraną godzinę i zapisanie się do wybranej grupy.

Wtorki:

  • I grupa – zajęcia relaksacyjne „Zdrowe plecy” – godz. 13:30-14:30
  • II grupa – zajęcia pilates – godz. 14:30-15:30
  • III grupa – zajęcia „Zdrowe plecy” – 15:30-16:30

Uwaga: konieczne jest przedstawienie instruktorce zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do udziału w tego typu zajęciach ruchowych.