Kraków: zajęcia gimnastyczne dla seniorów

PTG „Sokół” w Krakowie od ponad 14 lat prowadzi zajęcia gimnastyczno-rekreacyjne i zajęcia rehabilitacyjne dla seniorów. Wspiera klub seniora „Zwarta Brać Sokoła”, przez udzielanie jego członkom pomocy w organizacji spotkań, bali, wycieczek, obozów. Warunkiem przynależności do klubu seniora jest uczestnictwo z zajęciach gimnastycznych.

Zajęcia gimnastyczne prowadzone są dwa razy w tygodniu po 45 min. w 10 grupach około 30-osobowych. Ćwiczenia odbywają się przez cały rok z przerwą wakacyjną. Od uczestników zajęć pobierana jest składka miesięczna w wys. 52 zł. Szczegóły pod numer tel. 12 421 80 55.

“Zwarta Brać Sokoła” zaprasza wszytskich aktywnych seniorów z Krakowa:

Jesteśmy grupą aktywnych, sympatycznych seniorów, którzy spotykają się na gimnastyce dwa razy w tygodniu od wielu lat […] Lubimy spędzać ze sobą czas, dlatego organizujemy spotkania z ciekawymi ludźmi, wspólne wyjścia do teatru, imprezy okolicznościowe, wycieczki i wczasy zdrowotne. Jeżeli uważasz, że ruch to zdrowie, dołącz do nas. Przed nami wiele ciekawych wydarzeń! Zapraszamy już dziś! Z nami na pewno nie będziesz się nudzić! (fragment ze strony internetowej PTG “Sokół”).