Aktywnie w Gdyni

Seniorom z Gdyni chcącym miło spędzić czas proponujemy atrakcyjne formy aktywnego wypoczynku. Jest w czym wybierać!Vita-Med Centrum Opieki Medycznej (Przychodnia Lekarska Pustki Cisowskie, ul. Czeremchowa 1) zaprasza mieszkańców Gdyni po 65. roku życia na bezpłatną gimnastykę usprawniającą w ramach programu „Stale Sprawni”, finansowanego przez miasto. Rejestracja pod numerem telefonu 58 664 57 04 lub osobista w placówce.
***
Rada Dzielnicy Śródmieście zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia ruchowe w ramach Gdyńskiej Akademii Samoobrony Seniorów w każdą sobotę w godz. 11.00-13.00. Zajęcia odbywają się w budynku szkolnym przy ul. Szkolnej.
***
Instruktor Fitness Gosia Cudziło zaprasza na gimnastykę dla seniorów “Zdrowy Kręgosłup” z elementami stretchingu (rozciąganie). Niewielkie grupy sprzyjają ćwiczeniu. Zajęcia odbywają się w Orłowie przy ul. Orłowskiej 27 w poniedziałki o godz. 17.30 oraz w centrum Gdyni przy ul. Świętojańskiej 32 w środy o godz. 16.30. Zapisy i dodatkowe informacje pod numerem telefonu 514 669 234.