Kutno (woj. łódzkie): Klub Aktywny Senior w aquaparku

Kręgle, fitness, squash, a może sauna i masaż wodny? Aquapark Kutno kieruje swoją bogatą ofertę także do osób po 60. roku życia. Wystarczy zgłosić się do programu „Aktywny senior”, aby wziąć udział w zajęciach organizowanych z myślą o ludziach starszych oraz skorzystać z wielu zniżek.

Specjalnie dla członków Klubu Aktywny Senior raz w tygodniu odbywają się treningi fitness, których miesięczny koszt wynosi 28,80 zł. Cena jednej godziny gry w squasha to 15 zł. Tyle samo kosztuje spędzenie godziny na torze do kręgli, niezależnie od liczby graczy. Jednocześnie może się na nim bawić nawet do sześciu osób. Główną atrakcją aquaparku jest oczywiście basen – godzina pływania oraz korzystania z masażu wodnego i sauny kosztuje 7 zł wraz z dodatkowymi 10 minutami na przebranie się. Po wszystkich tych ćwiczeniach można odzyskać siły przy kawie i ciastku, również w promocyjnej cenie 5 zł.

Aby zostać członkiem Klubu wystarczy wpisać się na listę. Podczas kolejnej wizyty w aquaparku klubowicz otrzymuje kartę członkowską, dzięki której może korzystać z atrakcji w godzinach od 8.00 (od 12.00 w przypadku kręgielni) do 16.00. Aquapark Kutno znajduje się przy ulicy Kościuszki 54, a z jego pracownikami można skontaktować się telefonicznie pod numerem 24 357 56 00.